satisekibi.html katalog.html

                   Boyacıoğlu Kozmetik Deposu ; 50 yıldır Bursa'da kozmetik sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. 2000 yılında geçtiğimiz yeni işyerimizde daha iyi hizmet vermek , daha çok tüketiciye ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz


Mümin BOYACIOĞLU tarafından kurulan Boyacıoğlu Kozmetik Deposu bir aile şirketi ve yöneticileri de iki kardeş olan Metin ve Nilüfer BOYACIOĞLU'dur. Şirket Kurucusu Mümin Boyacıoğlu sahip olduğu yılların birikimiyle , yeni neslin düşüncelerini birleştirdiklerini ve tüm yeniliklere açık bir firma olduklarını belirtmektedir.


                Boyacıoğlu Kozmetik Deposu kendini sürekli yenileyen , geliştiren genç ve dinamik bir yönetim kadrosuna sahiptir. 10.000'i aşkın ürün çeşidimizle amacımız tüm yenilikleri takip ederek kaliteli ürünleri ucuza satmak , müşterilerimize en iyi hizmeti hızlı bir şekilde sunmaktır. Yıllardır bu ilkelerden taviz vermeyen firmamız MARKET , PARFÜMERİ ve KUAFÖRlere toptan satışı yapmaktadır.

2014 yılında internet sitemizi kurarak e-ticaret üzerinden daha çok kesime hizmet vermekteyiz.                 
Boyacıoğlu Kozmetik Deposu uygun fiyat politikası sınırsız hizmet anlayışı , hızlı sevkiyat ve uyumlu çalışma ortamının oluşturulması konusunda gerekli hassasiyeti göstermektedir.                 
Müşterilerimizin tüm kozmetik ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitedeki firmamız ; uzun yıllar bu sektörde ilerleyip , sizlere daha iyi hizmet vermek üzere talplerinizi beklemektedir.

 

 

 
 Ana sayfa    Hakkımızda     Mağazamız     Depo     Satış Ekibi     E-Katalog    İletişim

Copyright © 2013 Boyacıoğlu Kozmetik